Error 2012

paper bag

W sezonie najmodniejszym nakryciem głowy są papierowe torebki. Świetnie chronią przed upalnym słońcem i drwiącymi spojrzeniami.

9 thoughts on “Error 2012

 1. Dominika

  Jak dawno mnie tu nie było, zmieniło się tutaj widzę Kokokoko (euro/blondi/Łukasz) spoko w tle hahaha :D ale chyba nie za bardzo spoko… Bye, bye Holland :( A tak poza tym ta nowa(?) moda mi baardzo odpowiada! Świetne rozwiązanie dla paszczurów takich jak ja… i ty. ;-) Kokokoko torba spoko… lalalala [no to sobie pospamowałam, ale nie martwcie się już sobie idę!].

 2. Uka Autor wpisu

  Torebki mieliśmy nosić do końca EURO albo aż zapomnę o wyniku 0 pkt. 2 5 -3. Ale jak nadal będziesz leczyła swoje kompleksy w komentarzach to jeszcze się nad tym zastanowię.

 3. Dominika

  torebki są fajnee więc je zostaw.ojojoj od razu leczę kompleksy, no proszę cię! ;-)

 4. ta druga

  Po pierwsze: witamy D po długiej przerwie :), po drugie: na szczęście kury z workami, reprezentujące nasze odczucia po katastrofie zerowej, mają czym oddychać, jesteśmy wieloworkowcami humanitarnymi! Kuronitarnymi!

 5. Dominika

  Oh dziękuję! Witam, witam naczelną blondynkę :) Od Ciebie zawsze otrzymuje takie miłe powitanie! :* Bardzo ładnie tutaj, kury są świetne! Torebki również. Fantastycznie oddają klimat euro… :-)

 6. ta druga

  Tak, też uważam, że kury w workach są pierwsza klasa, świetnie oddają klimat Euro i powinny szybko zostać umieszczone w logo obok motywów kwiatowych :). Albo lepiej – w herbie Holandii. Zamiast lwów.

 7. Dominika

  hahahahaha! Tak, za to co oni zrobili to by im się należały te kury w herbie! ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.