Naga prawda o Oscarach

Miała być, ponieważ nabrałam wielkiej ochoty, aby rozebrać (trochę) nominowane do Oscarów panie (niestety Linds nie została wyróżniona przez Akademię, nad czym wyjątkowo ubolewam), ale przypomniało mi się, że photoshop ma już przecież 20 lat (i że to strasznie dużo czasu na różne igraszki!) i w związku z tym naszła mnie taka refleksja, że nie warto ryzykować z tym rozbieraniem, bo Sandra Bullock raczej nie zagrała w licznych produkcjach z gatunku xxx, a takie właśnie fotki próbowała mi wcisnąć wyszukiwarka grafiki ;). Co „ona” tam na nich wyprawia, to nawet wy – słynący z tolerancji i bezpruderyjności – czytelnicy podczas oglądania moglibyście doznać niemałego wstrząsu! (Jeśli zdecydujemy się na utworzenie działu dla osób pełnoletnich i o mocnych nerwach, to wtedy ewentualnie je tam opublikuję;)) Bez ryzyka zaprezentować mogę jedynie Sandrę lekko pozakrywaną, a wy sami możecie stwierdzić, czy należy jej się Oscar! ;)

Sandra Bullock

Ze zrozumiałych chyba przyczyn nie rozbieram Meryl Streep ani Helen Mirren ani też Gabourey Sidibe (co do tej ostatniej to wierzcie mi na słowo!), a Carey Mulligan mi się jakoś nie podoba ;).

Jeśli zaś chodzi o panie z drugiego planu, to Penelope już rozbieraliśmy. No dobrze, jej nigdy za mało :)

Ale najbardziej chyba rozebrać warto piękną Verę (Annę, Maggie i Mo’Nique sobie darujemy):

Vera Farmiga

którą tak naprawdę lubimy… wiadomo za co (nie zwracajcie uwagi, po jakiemu oni mówią, to raczej nieistotne;))!

Mam nadzieję, że ta krótka i ograniczona przez działających w photoshopie grafików „w potrzebie” ;) prezentacja dorobku artystycznego pań pomoże wam dokonać wyboru i przyznać swojego własnego Oscara, byle szybko, byle wyprzedzić Akademię (bo I***** już i tak nie wyprzedzimy)!

4 thoughts on “Naga prawda o Oscarach

 1. ten drugi

  obawiam się, że Sandra to już jest w takim wieku, że jej nagie fotki mogłyby się ukazać jedynie w folderze reklamującym usługi jakiejś uznanej holiłódzkiej kliniki chirurgii plastycznej. no chyba, że gdzieś w naszych obszernych zbiorach nagich aktorek mamy jakieś archiwalne rzeczy, to śmiało możemy je wrzucić bez szkody tych mniej odpornych ;)

 2. ta trzecia

  eee, a mnie się wydaje, że Sandra jest całkiem, całkiem … :)
  to może teraz coś o Malinach trzeba napisać, bo to laureatka!

 3. ten drugi

  [Sandra bardzo Cię przepraszam, ty to jesteś doopa a teraz jak już masz Academy Award® of Merit to ja nawet twoje zdjęcie do portfela włożę…]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.