Czego nie należy robić z pokojówką?

Kilka tygodni temu blondynka proponowała zatrudnienie do pomocy w porządkach jakiejś babki. Jednak w ostatnim czasie docierają do nas niepokojące wieści zza oceanu. Okazuje się, że nie każdy potrafi odpowiednio zachować się w towarzystwie gosposi. Oto garść praktycznych porad (z przykładami!) czego nie należy robić w sytuacji sam na sam z pokojówką.

nie należy pokojówki zmuszać do seksu

Czym skutkuje niewłaściwe zachowanie wobec pokojówki wie, były już szef Międzynarodowego Funduszu Walutowego Dominique S******-K***.

62-letniemu S******-******* zarzuca się, że usiłował zgwałcić 32-letnią pokojówkę w hotelu Sofitel w Nowym Jorku w sobotę. Kobieta, imigrantka z Afryki, zeznała, że rzucił się on na nią, by wymusić seks oralny. Uprzednio zamknął drzwi hotelowego apartamentu.

Niedoszłemu kandydatowi na prezydenta Francji postawiono zarzuty popełnienia nielegalnego czynu seksualnego wobec pokojówki, usiłowania gwałtu, oraz bezprawnego uwięzienia jej w apartamencie hotelowym, za co grozi mu łącznie do 25 lat więzienia. DSK, który nie przyznaje się do winy, jako szef MFW miał walczyć z kryzysem gospodarczym, teraz powalczy o własny tyłek z amerykańskim wymiarem sprawiedliwości.

nie należy z pokojówką romansować

Natomiast o tym dlaczego romans z gosposią jest głupim pomysłem niedługo przekona się sam Terminator.

Gdy kilkanaście dni temu gruchnęła wieść o separacji pary, nikt nie domyślał się jej przyczyn. Ale prawda szybko wyszła na jaw: Schwarzenegger miał romans z gosposią, a jego owocem jest 13-letni obecnie chłopiec. Dziecko przyszło na świat tylko pięć dni po najmłodszym synu Arnolda i Marii, Christopherze! Z domu wyprowadziły się obie – gosposia po 20 latach służby i żona po 25 latach małżeństwa.

Naszym zdaniem, w tym wypadku badania genetyczne są zbędne. Młody Arnold,

arnold-schwarzenegger-vince-gironda

a tutaj młody Arnolda.

Wszystko wskazuje, że zdrady nie daruje mu żona Maria Shriver. Zdradzona zatrudniła już kalifornijską prawniczkę Laurę Wasser, specjalistkę od prawa rodzinnego, która podczas spraw rozwodowych reprezentowała m.in. Angelinę Jolie, Britney Spears i Christinę Aguilerę. Jeżeli zdecyduje się zażądać rozwodu, będzie to Arnolda drogo kosztować. Maria może dostać sporą część, wartego ok. 300 milionów dolarów, majątku męża.

Bez wątpienia bycie bucem z niekontrolowanym temperamentem szkodzi. Żeby uniknąć przykrych niespodzianek i nie wyjść na buraka, fantazje radzimy realizować ściśle współpracując ze swoją babką.

3 thoughts on “Czego nie należy robić z pokojówką?

  1. ta druga (wersja mobilna)

    Tak, wychodzi na to, że podzielenie się swoimi fantazjami z własną babką ma dużo mniej poważne konsekwencje niż dobieranie się do cudzej babki w kuszącym stroju seksownej pokojówki. W pierwszym przypadku, gdyby jednak nasza babka nie zechciała założyć tylko fartuszka i pończoch, można co najwyżej dostać w łeb patelnią (dopóki nie jest gorąca [patelnia], to taka kara jest do zniesienia) i mieć maksymalnie dwa karne ciche dni. W drugim można dostać 25 lat cichych dni w cichym miejscu lub rachunek doprowadzający do bankructwa. Panowie, próbujcie ze swoimi babkami, a może akurat się uda i pewnego dnia ponętna pokojowka przyniesie wam śniadanie do łóżka… Nie dość, że będziecie wiedzieli, jak ma na imię, to jeszcze będziecie pewni, że taka pokojowka nie wypowie wam służby! ;)

  2. ten drugi Autor wpisu

    Na pewno warto najpierw spróbować ładnie poprosić, zamiast od razu dobierać się do cudzych babek. A z patelnią lepiej uważać, bo potem rozbitą głowę chłopu trzeba zszyć, a na izbie przyjęć czekać mogą kolejne pokusy… :P

  3. ta druga (wersja mobilna)

    Wiedziałam, wiedziałam, że jakoś prędzej czy później przy pierwszej możliwej okazji zejdzie na pielęgniarki ;)!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.