cz.1 – czas (domniemanej) wojny

Zgodnie z zapowiedzią – trzyodcinkowy cykl o czasie wojny, pokoju oraz o czasie niezidentyfikowanym (tu zdradzę, że chyba będę szukać przyczyny w przewlekłym pms). Część pierwsza.  Partyzancko-zaczepna (ale bez brawury). Części następne, jak wiadomo po blondynkowym konkursie piękności, mogą nigdy nie powstać lub skończyć w notatniku. Jestem mało konsekwentna.

Śmiem równocześnie (oprócz domniemywania hipotetycznej wojny) domniemywać,  że za samo już używanie dziś i w najbliższych dniach publicznie i w google słowa „wojna” można spotkać się oko w oko z odpowiednimi służbami w służbie pewnemu przywódcy, jednakże zaryzykuję, bo ja w sumie nie o tym. Ja tylko o sytuacji wewnętrznej blogaska ;) (chociaż, tak rozsądnie patrząc, mogłabym brak notek wytłumaczyć brakiem zdjęć Igi w kolejnych miesiącach, przeszukałam, oprócz znanych nam już fotek w bluzce nie ma nic a nic bardziej „zaawansowanego”, co by nas – zgodnie z wynikami ankiety – zainteresowało).

Do rzeczy:
tło sytuacyjne: zimny kwiecień, deszcz i wiatr, pyły znad Islandii

analiza warunków koniecznych, wystarczających i wymyślonych w formie uproszczonego diagramu przyczynowo-skutkowego (hihihi więcej mądrych słów i terminów nie znam;)): powód →konflikt→ zerwanie stosunków dyplomatycznych→ oficjalne wypowiedzenie wojny przez jedną ze stron… no więc…

… z tego wszystkiego to potrafiłabym jedynie wskazać najwłaściwszą osobę do wypowiedzenia wojny ;)

Jeśli właśnie zrozumieliście i tym samym jesteście rozczarowani, że chodziło mi tylko egoistycznie o obwieszczenie światu, że Jared wystąpił bardzo niedawno (ponownie) w Live Lounge (żeby tak od razu nie walić filmem po oczach i zapobiec sklasyfikowaniu notki jako nudnej) i że nie będzie żadnej prawdziwej kosy, to dołożę jeszcze coś*:

*oryginał pobił rekord yt, jedyne 180 915 165  odtworzeń

Jak komu mało, to jeszcze powód, dlaczego Kanye Westowi spadły buty.

THE END [Sorry, że jestem nudna i przewidywalna. Ale mogło też być o sprzedaży L’poolu ;)]

5 thoughts on “cz.1 – czas (domniemanej) wojny

  1. ja

    nie wie ktos czasem jak poszlo Interowi w ostatnim meczu z Wielka Baca? Bo nie mam telewizora.

    Pozdrawiam
    ja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.