UNPLUGGED czyli po ciemku

dotacja

Wzorem naszej przeuroczej (a jakże) patronki i my nie pozostajemy obojętni na potrzeby innych (chociaż niektórzy mówią o nas o mnie: okropna, wstrętna, wredna i zła, to jednak mam dobre serce i empatyczne zdolności;)), zwłaszcza że to „swoi” są w potrzebie, a ich trzeba wspierać w pierwszej kolejności. Nasza najzacniejsza komentatorka ta trzecia oraz nowi zaprzyjaźnieni czytający (oglądający;)) walczą z żywiołem (a właściwie czekają, aż ten sam się podda), dlatego w tych jakże ciężkich i ciemnych chwilach chcemy wesprzeć ich zarówno duchowo jak i materialnie. Zachęcam do tego wszystkich bez wyjątku czytelników, bo potrzeby są ogromne – od rajstop w kolorze cielistym, butów, próbki perfum po słone paluszki, orzechowe ciastka, wisienki (pewnie kandyzowane) i ciepłą herbatę. Można też wysyłać słodycze, makarony, ryże i chleb, jednak towarem pierwszej potrzeby są wszelkie napoje pozwalające zapomnieć o ciężkim (i ciemnym) położeniu, mile widziane są również zaproszenia z noclegiem i śniadaniem, koniecznie w pokoju z prądem i internetem. Imponująca postawa tej trzeciej, która przemierzyła wiele kilometrów w zaspach narażona na upadające drzewa tylko po to, aby poczytać naszego blogaska, tym bardziej motywuje do aktywnego i efektywnego działania. Uruchomiłam więc specjalne konto (powołanej na czas kataklizmu) fundacji UNPLUGGED, aby ułatwić wszystkim wsparcie tej szczytnej akcji (jest super promocja pralek w Media Markt!).
Nawet najmniejsza wpłata pozwoli spełnić marzenia! Zasil konto fundacji już dziś!

dotacja

ps. Już wkrótce fotorelacja z terenów dotkniętych żywiołem! Unikatowe zdjęcia wykonane z narażeniem życia i zdrowia!
pps. Pojawiają się sugestie, że w te ciemne sprawki zamieszany jest rząd, który w ten sposób wciela w życie nową politykę prorodzinną! W takim razie życzymy również miłego wieczoru!

2 thoughts on “UNPLUGGED czyli po ciemku

 1. ta trzecia

  Chciałabym dodać tylko, że w Media Markt są tez fajne promocje aparatów Nikon!
  A dziś, podczas kontynuacji tułaczki, udało mi się wziąć ciepłą kąpiel w ciepłej łazience!!! Aż się chciało płakać ze szczęścia!! Aaaaaaa :)
  Ps Na adres mailowy tej drugiej proszę nadsyłać także oferty przygarnięcia tej trzeciej.

 2. ta druga Autor wpisu

  miałam zabrać się za napisanie własnego poemu podnoszącego na duchu poszkodowanych, jednakże całą sytuację wywieszczył i najtrafniej opisał wieszcz i to już w XIX wieku, to oddam mu tylko głos ;):
  „Elektryczności moja! Ty jesteś jak zdrowie,
  Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie,
  Kto cię stracił. Dziś piękność twą w całej ozdobie
  Widzę i opisuję, bo tęsknię po tobie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.